Kraków, PL         Napisz do nas       +48 694 471 044;   +48 668 676 113

O NAS
Oto otrzymaliśmy od Najwyższego kilka talentów, każdy z nas na miarę swoich możliwości. Dziś tworząc zespół oddajemy je innym, aby przysporzyć pożytku dobremu Bogu. Wsłuchując się w orędzie Matki z góry La Salette pragniemy być świadkami wielkiej miłości Boga i Jej wołanie do nawrócenia i modlitwy nieść dalej. Gramy, by naszą radością z muzykowania chwalić Boga. Dajemy też świadectwo, że można swój czas i wysiłek poświęcać Bogu. 


ANETA PAWLINA
WOKALISTKA, FLECISTKA, KOMPOZYTORKA

W zespole od początku. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie, studentka zarządzania i inżynierii produkcji. Jest wokalistką, kompozytorem oraz gra na flecie poprzecznym. Zajmuje się projektami graficznymi, administruje stronę i wszystkie profile zespołu. – W zespole rozwijam się i trochę pokornieję. Dzięki niemu bardzo otworzyłam się na innych ludzi – mówi.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

MARIA PAWLINA
WOKALISTKA, ALTOWIOLISTKA, KOMPOZYTORKA

W zespole od początku. Studentka I roku filologii polskiej, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie. Pisze teksty, gra na altówce i jest wokalistką. Dzięki zespołowi może dawać wzór innym. Spełnia też swoje muzyczne pasje. Cieszy się, że może świadczyć o Jezusie, co czyni z radością na koncertach. – Rozprzestrzenianie dobra jest moim marzeniem.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

PAWEŁ PAWLINA
BASISTA

Mąż Anny, ojciec rozbrykanej piątki dzieci, założyciel „Matuli”. Wspólnie z żoną należą do Domowego  Kościoła. Gra na gitarze basowej. Zajmuje się sprawami technicznymi i organizacyjnymi. „Matula” to trwająca realizacja jego marzeń. Jego następnym celem jest udanie się z członkami zespołu i rodzinami do La Salette, by tam dać dziękczynny koncert naszej Pięknej Pani „Menadżerce”.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

MATEUSZ HRYNKIEWICZ
KLAWISZOWIEC, KOMPOZYTOR

W zespole od 2010 r., student edukacji muzycznej, kompozytor.  Zespół to dla niego wspólnota,  której doświadcza podczas działań formacyjnych. Dzięki „Matuli” robi to, co kocha, w taki sposób, by łączyć pasję z żywą wiarą. Uważa, że kluczowym momentem dla zespołu jest ten, gdy zdecydowali się na drogę ewangelizacji.
www.mateuszhrynkiewicz.pl/

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

 

QBA SENDLER
GITARZYSTA, WOKALISTA

W zespole od 2010 r., żona Agnieszka, dwoje dzieci, jest handlowcem. Do zespołu trafił przez kolegę. Dziś mówi, że z jego bycia w zespole  wyszło samo dobro. Mimo że czasem z powodu koncertów nie ma  go w domu, to żona nie narzeka, twierdząc, że dziś ma męża, który po pracy nie oddaje się grom komputerowym.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

PIOTR STRZĘPEK
PERKUSISTA

W zespole od 2007 r., żona Anna, dwoje dzieci, jest księgowym. Perkusista – „I chociaż mało się odzywam, mam najgłośniejszy instrument”. Trafił do zespołu dzięki wywiadówce, na której poznał się z Pawłem (córki Piotra i Pawła były w tej samej klasie). Ten „zaraził” go zespołem. „Matula” jest dla niego jak druga rodzina. Pełni w zespole również rolę producenta i agencji muzycznej.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

MICHAŁ GRZYWACZ
REALIZATOR FOH

Przede wszystkim mąż cudownej Kasi, a po drugie zwariowany tata zwariowanej czwórki. Szukający Pana Boga i dostrzegający Go w każdym. Z zawodu grafik, z zamiłowania perfekcjonista dążący do perfekcji we wszystkim co robi. Najważniejsza dla niego jest rodzina, dla której zawsze ma za mało czasu. 

KS. JAN GIERLAK MS
OPIEKUN DUCHOWY

Studia teologiczne na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie ukończył w roku 1992. Katecheta i duszpasterz w Parafii M.B. Saletyńskiej w Olsztynie, w Krakowie.
1996-2007 - Dyrektor Katolickiej Szkoły Nowej Ewangelizacji Św. Filipa w Mrągowie.
2007-2013 - Proboszcz Parafii św. Bartłomieja Apostoła w Dębowcu, egzorcysta w Diecezji Rzeszowskiej.